Oxybrazja - idealny zabieg na lato!

Oksybrazja – idealny peeling na upały!

Oksybrazja to zabieg, który cieszy się ogromną popularnością. Jako alternatywa dla mikrodermabrazji, obecnie stanowi jeden z ważniejszych etapów naszej pielęgnacji. Na czym tak naprawdę polega i kiedy zauważymy pierwsze efekty?
Na czym to polega?
Zabieg ten opiera się na intensywnym, a przede wszystkim bezbolesnym złuszczaniu naskórka. Sprawdzi się idealnie wśród osób, które zmagają się z bardzo wrażliwą skórą, wystawioną na działanie różnorakich czynników zewnętrznych. W przeciwieństwie do mikrodermabrazji, nie jesteśmy narażone na niepożądane skutki uboczne. Oksybrazja ma jeszcze jedną zaletę! W trakcie zabiegu czeka nas wyjątkowa chwila orzeźwienie, więc świetnie się sprawdzi w upalne dni!
Efekty, efekty i jeszcze raz efekty!
Choć zabiegowi oksybrazji zwykle poddawana jest okolica twarzy, można go wykonywać także na szyi oraz dekolcie. Unowocześniona technologia pozwala nam na niebywale skuteczne pozbycie się uciążliwych dotąd dolegliwości i zmian skórnych. Peeling tlenowo-wodny usuwa zaskórniki, zwęża widoczne pory oraz odpowiada za regulację poziomu wytwarzanego sebum. Dodatkowo niweluje on zaczerwienienia, przebarwienia i wyrównuje koloryt skóry.
Dla kogo jest oksybrazja?
Zabieg polega na niemal bezdotykowym wtłaczaniu w skórę tlenu pod wysokim ciśnieniem. Obumarły naskórek zostaje oderwany i usunięty. Jest on zatem zalecany przez lekarzy specjalistów, w szczególności dla osób, które zmagają się z ciężkim trądzikiem lub dla tych, które cierpią na łuszczycę i inne choroby zapalne skóry. Niedługi czas trwania, bezbolesność metody oraz natychmiastowe efekty brzmią zachęcająco. Tym oto sposobem pozbędziemy się dotychczasowych problemów i będziemy mogły cieszyć się zdrową i świeżą cerą!

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *