Wieloletnie Doświadczenie

Nazywam się Maria Łękawska i w zawodzie pracuję od 1995 roku. Przez 10 lat prowadziłam gabinet kosmetyczny w Ośrodku Odnowy Biologicznej SMREK w Kosarzyskach u Pana Mieczysława Hulewicza. W tym czasie z moich usług skorzystało wiele znanych osób, a także liderów biznesu, którzy byli stałymi gośćmi ośrodka i przez cały czas korzystali z moich porad. Następnie w SPA Hotelu Perła Południa opracowałam program zabiegów, który jest wykorzystywany do tej pory. Niemiecka komisja przyznająca certyfikat Spa Perle Południa wysoko oceniła moje umiejętności. Wiedza, pasja oraz wieloletnie doświadczenie i indywidualne traktowanie klienta pomagają w osiągnięciu jak najlepszych efektów.

Indywidualne podejście do klienta

W moim studio dbam nie tylko o zewnętrzną urodę swoich klientek, ale również wewnętrzną – dzieląc się swoim optymizmem, radością życia i tworzenia. Obserwując twarze moich zadowolonych klientek widzę, że jestem na dobrej drodze. W zabiegach na twarz i ciało wykorzystuję różne techniki masażu. Dobierając zabiegi na ciało, określam typ morfologiczny klientki i na jego podstawie dobieram zabieg. Udzielam też porad dotyczących zdrowego stylu życia i diety.

Urządzenia i kosmetyki najwyższej jakości

W Studio Urody „Maria” oferujemy usługi oparte na najnowocześniejszej technologii dostępnej w medycynie estetycznej i kosmetologii. Pracujemy na wysokiej klasy aparatach posiadających certyfikaty FDA respektowane na całym świecie. Jako jedyni w Małopolsce wykorzystujemy do depilacji, odmładzania skóry i usuwania naczynek laser oparty na nowoczesnej technologii Elos. Zabiegi wykonywane są na wysokiej klasy kosmetykach renomowanych polskich, francuskich i niemieckich instytutów kosmetycznych.

Doceniany przez klientów

Nasze Studio jest wyróżniane w różnych konkursach. W 2016 roku Studio Urody „Maria” zdobyło nagrody dla Najpopularniejszego i Najpiękniejszego Salonu Roku w ogólnopolskim konkursie. Z naszych usług korzystają nie tylko mieszkańcy okolicznych miejscowości, ale też z całej Polski, a nawet z zagranicy.

Maria Łękawska

Właścicielka Kosmetyczka

Swoją przygodę z kosmetyką profesjonalną rozpoczęłam w szkole kosmetycznej w Krakowie. Następnie ukończyłam 2 letnie studium dietetyczne. W swojej pracy wykorzystuje wieloletnie doświadczenie, które na bieżąco wzbogacam nowymi umiejętnościami i najnowszymi odkryciami z branży kosmetycznej. Regularnie uczestniczę w kursach i szkoleniach organizowanych przez firmy kosmetyczne, aby jak najlepiej zadbać o potrzeby swoich klientek i klientów. Zapraszam do odwiedzania Studio w Barcicach, a także mojej strony internetowej za pośrednictwem, której postaram się służyć Państwu swoją pomocą i doradztwem w doborze zabiegów oraz kosmetyków do pielęgnacji domowej.