Zabiegi Sothys

Intensywny zabieg odmładzając Sothys

βP3 Intensywny zabieg odmładzający

Cena zabiegu: 400 zł
w serii 3 zabiegów opłaconych z góry cena jednego zabiegu wynosi 350 zł

βP3  gwarantuje, że po 3 zabiegach będziemy wyglądać 6 lat młodziej. Zabieg opiera się na opracowanym przez Sothys kompleksie: szafran-sofora-peptydy. Szafran i Sofora pomagają skórze bronić się przed skutkami działania oksydacji. Natomiast Peptydy opóźniają proces pojawiania się efektów starzenia. W efekcie zmarszczki są widocznie zmniejszone, a skóra znacznie jędrniejsza.


Secret de SothysSecret de Sothys

 

To ekskluzywny zabieg, który gwarantuje odmłodzenie skóry o 4,5 roku. Zawiera on 11 unikalnych formuł bogatych w unikalne składniki aktywne i oferuje niezapomniane doświadczenia dla zmysłów. Natomiast ekskluzywna technika masażu Sothys Liftoplastic gwarantuje natychmiastowy efekt wypełnienia. Już po pierwszym zabiegu cera jest rozpromieniona i wyraźnie odmłodzona, a ciało wyjątkowo zrelaksowane.

Przedłużeniem zabiegu jest intensywna domowa pielęgnacja składająca się z kremu do twarzy oraz kremu na okolice oczu/ust. Obecnie można kupić zestaw 2 produktów w cenie 1. Uwaga oferta jest limitowana!


 Zabieg przywracający owal twarzy

Cena zabiegu: 195 zł

Zabieg można wykonać pojedynczo, ale najlepsze efekty gwarantuje cała seria.

Polega on na modelowaniu owalu dolnych partii ciała oraz redukcji tkanki tłuszczowej i usuwaniu nadmiaru wody. Zawarte w zabiegu Peptydy M30 stymulują syntezę kolagenu, a także gwarantują długotrwały efekt zmiany struktury skóry i liftingu. Kuracja przywraca również właściwą gęstość i napięcie skóry, a także gwarantuje nawilżenie oraz regenerację.


 

ZabieZabieg sezonowy Sothysg sezonowy

Cena zabiegu: 220 zł

Zabiegi sezonowe powstały dzięki inspiracji naturą i płynącymi z tego korzyściami. To nie tylko pielęgnacja skóry, ale też czerpanie pozytywnej energii płynącej z zapachów sezonowych owoców. Celem zabiegu wiosenno-letniego jest ochrona przed negatywnym działaniem promieni słonecznych, a także naprawa szkód, które już zostały wyrządzone. Taka pielęgnacja sprawia, że skora zostaje odżywiona i zrewitalizowana, dzięki czemu wygląda młodo oraz promiennie. Natomiast zapach arbuza i limonki zapewni miłe wspomnienia na długo po opuszczeniu salonu.


Peeling wygładzający Sothys

Peeling wygładzający

Cena zabiegu: 199 zł

Peeling wygładzający czerpie inspiracje z medycyny estetycznej i idealnie przygotowuje skórę do bardziej intensywnych zabiegów. W trakcie jego wykonywania następuje podwójna eksfoliacja. Na początku stosuje się pastę detoksykującą stanowiącą świetną alternatywę mikrodermabrazji, a następnie peeling kwasowy. W wyniku zabiegu skóra jest zregenerowana, wygładzona i rozjaśniona, a maska dotleniająca przywraca uczucie komfortu.


Peeling wygładzający z witamina C Sothys

Peeling wygładzający z aktywna wit. C

Cena zabiegu:  249 zł

Peeling wygładzający sprawi, że nasza skóra będzie idealnie rozjaśniona oraz odzyska swój naturalny blask. Bardzo ważnym składnikiem zabiegu jest witamina C, która pozytywnie wpływa na naszą cerę. Dzięki jej zastosowaniu nasza skóra zyska jednolity koloryt oraz młodzieńczy wygląd.