mariastudiourody@o2.pl  |  505 023 634
Follow us :-

Aktualności i promocje

promocja na kosmetyki Bandi

Regulamin promocji

Przy zakupie kosmetyków firmy Bandi, za droższy produkt zapłacicie 10% mniej, a za drugi 20% mniej.
Promocja trwa do środy (12 września).
Zakupu można dokonać w salonie lub zamówić mailowo pod adresem: kontakt@mariastudiourody.pl
Przy zakupie powyżej 290 zł wysyłka gratis.
Więcej informacji w salonie lub pod podanym adresem mailowym.

Klauzura informacyjna

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 RODO (czyli Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE) informujemy, iż:
- Administratorem Waszych danych osobowych jest Beauty&Smart Media Katarzyna Kubeł (właściciel Studio Urody "Maria") w Barcicach.
- Każda osoba kupująca karnet wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w postaci imienia, nazwiska, adresu mailowego i numeru telefonu.
- Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do wykupienia karnetu.
- Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo żądania dostępu do danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych. Przysługuje Ci też prawo do bycia zapomnianym, jeśli dalsze przetwarzanie nie będzie przewidziane przez aktualnie obowiązujące przepisy prawa.
- Posiadasz też prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na przetwarzanie danych, którego dokonano na podstawie zgody przez jej cofnięciem.

Pozostałe promocje