mariastudiourody@o2.pl  |  505 023 634
Follow us :-

Karboksyterapia

Karboksyterapia uważana jest za przełom w odmładzaniu. Nic dziwnego, ponieważ jest zabieg to nieinwazyjny zabieg gwarantujący znakomite rezultaty. Terapia, wykorzystująca medyczny dwutlenek węgla („cudowny gaz”), ma wszechstronne zastosowanie. Karboksyterapię poleca się osobom, które chcą:

zlikwidować zmarszczki,

pozbyć się worków i cieni pod oczami,

poprawić owal twarzy,

pozbyć się drugiego podbródka,

przywrócić jędrność skóry,

wyleczyć cellulit,

usunąć rozstępy,

uporać się z nadmiarem tkanki tłuszczowej,

zapobiec wypadaniu włosów.

Karboksyterapia polega na wstrzykiwaniu pod skórę dwutlenku węgla. Do zabiegu używa się wyłącznie czystego, medycznego gazu, który gwarantuje bezpieczeństwo i wyjątkową skuteczność. „Cudowny gaz” przyśpiesza przepływ krwi oraz stymuluję do produkcji nowego kolagenu, rozbija też zgromadzony w organizmie tłuszcz. W wyniku zabiegu dochodzi do zwiększenia przepływu krwi, tlenu i składników odżywczych do leczonego obszaru, poprawia się mikrokrążenie oraz następuje naturalna regeneracja skóry.  Efektem tego jest wyraźna poprawa stanu skóry oraz znacznie młodszy wygląd.

Karboksyterapię najlepiej wykonywać w serii, pierwsze rezultaty widoczne są po 3-4 zabiegach, a w przypadku cieni pod oczami już po pierwszym. Metoda jest mało inwazyjna i nie wymaga żadnego okresu rekonwalescencji. W trakcie można poczuć ból, ukłucie i rozpychanie pod skórą, a po zabiegu mogą być widoczne uwypuklenia, ale nie przeszkodzi na to w powrocie do zwykłych codziennych czynności.