Masaże odmładzające - doskonały sposób na relaks i piękny wygląd!

Masaże odmładzające

Obecna sytuacja w naszym kraju dostarcza wielu trosk i dla niektórych osób może być bardzo stresująca. W naszym salonie mamy wiele zabiegów, które pomogą się odprężyć i pozbyć się napięcia. Do takiej grupy z pewnością można zaliczyć masaże odmładzające. Warto pamiętać, że takie kuracje to rytuały przebiegające według ściśle określonych reguł. W efekcie mają wpływ nie tylko na nasz wygląd, ale też zdrowie i zapewniają głęboki relaks oraz ukojenie. Sprawdźcie, co warto wiedzieć na temat masaży odmładzających dostępnych w naszym salonie!

Dlaczego warto zdecydować się masaże odmładzające?

Masaże odmładzające mają kompleksowe działanie to sprawia, że niosą wiele korzyści. Wiele osób mylnie sądzi, że kuracje pozytywnie wpłyną jedynie na nasz wygląd. Warto sobie uświadomić, że masaże odmładzające czerpią inspirację tradycyjnych rytuałów, które przez setki lat zostały dokładnie opracowane. W efekcie działają one kompleksowo na cały organizm. Dlatego klienci po takim zabiegu nie tylko lepiej się prezentują, ale przede wszystkim zdecydowanie lepiej czują. Niezwykłe właściwości takich kuracji sprawiają, że idealnie sprawdzą się one w obecnej sytuacji, gdy szukamy sposobów na odprężenie się. Po wizycie w salonie z pewnością poczujemy się spokojni i zrelaksowani.

Masaże odmładzające – zalety:

  • młodszy wygląd twarzy;
  • zmniejszenie oznak starzenia;
  • pobudzenie metabolizmu komórkowego, który przyspiesza regenerację organizmu;
  • poprawa sylwetki;
  • redukcja napięcia mięśniowego, a w efekcie zmarszczek mimicznych;
  • zmniejszenie częstotliwości napięciowych bóli głowy oraz migren;
  • eliminacja stresu;
  • odpoczynek i relaks.

Masaż Kobido – inspiracja tradycyjną medycyną chińską

Masaż Kobido to jedna z najpopularniejszych tego typu kuracji. Jest to bardzo intensywny zabieg oddziałujący na głębokie struktury skóry, a w efekcie powoduje lifting bez konieczności ingerencji chirurgicznej. Kobido wywodzi się z tradycyjnej medycyny chińskiej i przebiega według określonych reguł. Ten złożony i intensywny masaż odmładzający stanowi połączenie powolnych ruchów ze zdecydowanymi i szybkimi. Pierwsze mają na celu zrelaksować i odprężyć, a drugie pobudzają produkcję składników niezbędnych do liftingu skóry. Początkowe zmiany są bardzo subtelne, ale można po całej kuracji efekty są spektakularne i jednocześnie bardzo naturalne. Już po pierwszej sesji klienci czują się odprężeni, a ze skóry uwalnia się nadmiar toksyn. Natomiast do pracy zostają pobudzone nerwy, skóra oraz mięśnie. To sprawia, że twarz wygląda na wypoczętą, młodszą i wyraźnie odmłodzoną.

Zoga Face

Zoga Face to kolejny odmładzający masaż w naszym salonie, który pozytywnie wpływa na cały organizm. Słynie on ze swojego liftingującego i terapeutycznego działania. Z pewnością pokochają go wszystkie osoby, które stawiają na naturalne metody odmłodzenia. Zoga Face wykorzystuje różne techniki manipulacji mięśni oddziałujące na tkanki, likwidujące napięcie mięśniowo-powięziowe i prowadzące do estetycznego modelowania twarzy i ciała. W efekcie zabiegu następuje poprawa przepływu limfy i krążenia tkankowego, co powoduje widoczny lifting twarzy. Jak już wspomnieliśmy Zoga Face zalicza się do masaży odmładzających, które pozytywnie wpływają nie tylko na wygląd. Specjalna technika masażu sprawia również, że znika napięcie mięśniowe, a w efekcie rzadziej pojawiają się się napięciowe lub migrenowe bóle głowy.